O mnie słów parę

Cześć! Nazywam się Bernadeta Selwa i od niemalże 10 lat zajmuję się sprzedażą bezpośrednią. W tym czasie miałam okazję sprawdzić się w terenie zarówno na „ciepłym” jak też na „zimnym” rynku. Stąd przekażę Ci w moich artykułach esencję z mojego doświadczenia. Dodatkowo wiele nowo poznanych osób stało się moimi wieloletnimi przyjaciółmi. Dlatego uważam sprzedaż bezpośrednią za cenne źródło nowych znajomości. Sprawię, że Ty również nawiążesz wieloletnie relacje zarówno w sferze zawodowej jak i prywatnej!

O mnie Bernadeta Selwa
W obiektywie Bellove.

Skąd pomysł na blog o sprzedaży bezpośredniej?

Uwielbiam się dzielić tym, co jest wartościowe i rozwijające z ludźmi głodnymi wiedzy! A że sprzedaż bezpośrednia dotyczy każdego z nas, to tym bardziej czułam się zobligowana, aby założyć blog.

Dlaczego powinieneś zostać tu ze mną dłużej?

Na blogu przeprowadzę Cię przez całą sprzedaż bezpośrednią. Dowiesz się, kiedy klient kupuje i co go zniechęca. Jakie są cele sprzedaży bezpośredniej i jaka jest rola profesjonalnych sprzedawców. Kiedy zaczyna się i kończy proces sprzedaży. Opowiem Ci też o moich doświadczeniach jako klienta i czego to powinno nauczyć Ciebie. Zatem śledź mój blog na bieżąco, gdyż poznasz sprzedaż bezpośrednią od kuchni. Ułatwi Ci to na pewno obserwowanie mnie na Instagramie albo zapisanie się na newsletter.

Czy tylko sprzedaż bezpośrednia?

Absolutnie nie! Od dwóch lat działam też aktywnie w obszarze marketingu łącząc to ze zdobytym doświadczeniem w sprzedaży bezpośredniej. W ten sposób jeszcze lepiej rozumiem klienta i jego decyzje zakupowe. Na blogu wyjaśnię Ci, jak te dwie dziedziny wzajemnie uzupełniają się i jak to warto wykorzystać w pracy z klientem.

A prywatnie?

Kocham koty, odkąd skończyłam 5 lat. Także jest to miłość jeszcze sprzed mody na koty. Poza tym interesuje się kinematografią. Mam hopla na punkcie znajdowania braku logiki w scenariuszach oraz dostrzegania przerostu formy nad treścią. Z tym też wiąże się kolejna moja ścieżka rozwoju, przy czym to na razie pozostanie tajemnicą.